Бренди

БРЕНДИ

Купить косметику Joelle Ciocco
Купить косметику James Read
Купить косметику Ubuna
Купить косметику La Sultan de Saba
Купить косметику Kahina Giving Beauty
Для наших постійних клієнтів ми пропонуємо акції та подарунки

Joëlle Ciocco — це бренд, створений знаменитою Жоель Сіокко — французьким косметологом з освітою в області біохімії рослин. Мадам Сіокко розробила косметику з рослинних інгредієнтів, ввела поняття “екологія шкіри” і придумала способи її відновлення. У розроблених нею засобах відсутні синтетичні складові, компоненти тваринного походження і гормональні добавки.

Купити косметику Joelle Ciocco
Купити косметику James Read

James Read Tan провідний британський бренд, який спеціалізується на автозасмазі. До складу засобів автозасмаги James Read Tan входять кращі речовини по догляду за шкірою для досягнення не тільки осяяної засмаги, але і для повноцінного догляду за вашою шкірою.

Купити косметику Kahina Giving Beauty

Kahina Giving Beauty — це американська натуральна органічна косметика по догляду за шкірою найвищої якості родом з Марокко. Особливість бренду в поєднанні автентичних марокканських масел, вітамінів і рослинних компонентів з приголомшливими ароматами та розкішними текстурами, що перетворюють догляд за собою в СПА-ритуал.

Купити косметику Ubuna Beauty

Японський бренд Ubuna Beauty заснований на філософії, згідно з якою, коли справа доходить до догляду за шкірою, один розмір не підходить всім. Цей бренд спеціалізується на індивідуальній продукції, створеній з використанням натуральної запатентованої в усьому світі технології AntiBody, яка бореться з тонкими лініями, зморшками та сухістю. Ознайомтеся з нашим описом сироваток для яскравої й зволоженої шкіри.

La Sultane de Saba — унікальний французький бренд, який народився з мрії про подорожі, про пізнання древніх ритуалів краси східної жінки, що передаються від покоління до покоління. Завдяки обробці тисяч смаків і квітів La Sporary de Saba створив кожний продукт з унікальними властивостями, спрямованими на омолодження, відновлення і релаксацію.