Правила роботи

Наш офіс працює за графіком Пн.-Пт. з 12:00 до 18:00.

Оплата

Ви можете оплатити своє замовлення онлайн за допомогою системи миттєвих платежів LiqPay. До оплати приймаються карти будь-яких банків.

Також Ви можете оплатити замовлення при отриманні у відділенні Нової Пошти, але за умови передоплати 100 грн. Також просимо врахувати комісію Нової Пошти за відправлення коштів.

Доставка

Замовлення відправляємо службою доставки «Нова Пошта» (на відділення або за адресою). Строк обробки та доставки Вашого замовлення становить 1-3 робочі дні.

При сумі замовлення від 1500 грн. доставка у відділення безкоштовна.

При сумі замовлення від 2000 грн. адресна доставка / доставка у відділення безкоштовні.

ВАЖЛИВО! Будь ласка, перевіряйте цілісність замовлення при отриманні на поштовому відділенні або при кур’єрі, навіть якщо замовлення було оплачено. Команда SINKLIT BEAUTY дуже старається відправити Ваше замовлення так, щоб воно прибуло до Вас в бездоганному вигляді, але ми не можемо нести відповідальність за роботи служб доставки.

У випадку якщо Ваше замовлення виявилося пошкодженим під час перевезення, служба доставки зобов’язана компенсувати Вам його вартість.

Повернення та обмін

Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню), у том числі категорії «Парфюмерно-косметичні вироби».

На жаль, ми не здійснюємо обмін чи повернення товару!